Winston Hotel

76 Thanh Đa, Binh Thanh, Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Goed26 beoordelingen
7,9
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✓ Gratis
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Winston Hotel is een hotel met 3 sterren in Binh Thanh, Ho Chi Minhstad, 5,6 km van het stadscentrum, met een terras en een privébadkamer in elke kamer. Het past bij stadsbezoekers die een praktische uitvalsbasis willen, met een receptie die 24 uur per dag open is voor late aankomsten en een betaalde luchthavenshuttle voor de rit naar de internationale luchthaven Tan Son Nhat.

De kamers zijn er in drie typen. De King Room, 18 m² groot, heeft een groot king size bed en een douche, met verwarming, een kledingkast en een flatscreen-tv. De Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer is iets groter, 20 m², met een extra groot super-king size tweepersoonsbed, en de King Room met balkon is de keuze voor gasten die buitenruimte willen.

Faciliteiten omvatten een terras, dagelijkse huishoudelijke service, strijkservice en airconditioning, en gratis wifi dekt het hele pand. Gasten die met de auto komen, kunnen het gratis privéparkeren op het terrein gebruiken, dat vooraf gereserveerd moet worden. Inchecken kan vanaf 14:00 en uitchecken is om 12:00.

Kamers

3 kamertypes · 18–20 m²

Winston Hotel heeft drie kamertypen, en elk type heeft een privébadkamer. De King Room is de kleinste, 18 m² groot, en heeft één groot king size bed. De Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer meet 20 m² en heeft een extra groot super-king size tweepersoonsbed. De King Room met balkon heeft hetzelfde extra grote tweepersoonsbed en voegt een balkon toe, het enige kamertype met een balkon.

De King Room en de Deluxe kamer hebben beide een douche, een kledingkast, verwarming en een flatscreen-tv, en handdoeken, beddengoed en toiletpapier worden verstrekt. Elke kamer biedt plaats aan maximaal twee gasten, wat geschikt is voor stellen en alleenreizigers. Over het hele aanbod draaien de verschillen om grootte, bed en het balkon, en niet om de badkamer, dus de keuze hangt vooral af van hoeveel ruimte je nodig hebt en of een balkon voor jou belangrijk is.

King Room — Winston Hotel

King Room

18 m² Max. 2 gasten 1 groot bed (King size)
DoucheVerwarmingKledingkast

De King Room is de kleinste van de drie, 18 m² groot, en is ingericht rond één groot king size bed. De privébadkamer heeft een douche, en de kamer heeft verder een kledingkast, verwarming en een flatscreen-tv, wat hem een eenvoudige uitvalsbasis maakt voor een stel.

Prijzen bekijken
Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer — Winston Hotel

Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer

20 m² Max. 2 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size)
Flatscreen-tvDoucheVerwarming

Deze Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer is 20 m² groot, 2 m² groter dan de King Room, met een extra groot super-king size tweepersoonsbed in plaats van het grote king size bed. Hij heeft dezelfde badkamer met douche, kledingkast, verwarming en flatscreen-tv, en de extra vloeroppervlakte maakt hem de ruimere van de twee.

Prijzen bekijken
King Room met balkon — Winston Hotel

King Room met balkon

Max. 2 gasten 1 extra groot tweepersoonsbed (Super-king size)
BalkonPrivébadkamer

De King Room met balkon is het enige kamertype met een balkon, ingericht rond één extra groot tweepersoonsbed (super-king size) voor twee gasten. Gasten die vanuit hun kamer naar buiten willen stappen, kiezen het best deze, want de andere twee typen hebben geen balkon. Hij heeft een privébadkamer, net als de andere typen.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

15 voorzieningen
Parkeren
Gratis wifi
Luchthavenshuttle
Niet-rokerskamers
Gratis parkeren
Privéparkeren

De kernvoorzieningen van het hotel zijn een receptie die 24 uur per dag open is en een strijkservice, zodat je altijd hulp kunt krijgen en je kleding ook bij een langer verblijf netjes kunt houden. Het pand beschikt ook over airconditioning en niet-rokerskamers, wat geschikt is voor gasten die in een warm klimaat een rookvrij verblijf prefereren.

Buiten heeft het hotel een terras om tussen excursies te ontspannen. Gasten die met de auto komen, kunnen het gratis privéparkeren op het terrein gebruiken, al is een reservering nodig. Voor luchthavenritten dekt de betaalde luchthavenshuttle de 4,5 km naar de internationale luchthaven Tan Son Nhat.

Gratis wifi is beschikbaar in alle ruimtes van het pand, en er zijn ook internetdiensten op het terrein. Dagelijkse huishoudelijke service houdt de kamer op orde tijdens langere verblijven.

Algemeen

  • Terras
  • Dagelijkse huishoudelijke service
  • Strijkservice
  • Luchthavenshuttle
  • Receptie 24 uur per dag
  • Airconditioning
  • Niet-rokerskamers

Media & techniek

  • Internetdiensten

Parkeren

  • Parkeren

Winston Hotel ligt in het gebied Thanh Đa van Binh Thanh, een district ten noordoosten van het stadscentrum en 5,6 km ervandaan. Het rivierpark Công viên bờ sông Thanh Đa ligt op 400 m, een korte wandeling, en de restaurants Dương Tử Giang en Ba Trí op 50 m. Het hotpotrestaurant Lẩu Cá Minh Hoàng ligt op 250 m, en de eetgelegenheid Câu Tôm Ẩm Thực op 1,1 km van het hotel.

Taxi's en rideshare-auto's zijn de gebruikelijke manier om vanaf hier het centrum te bereiken. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 4,5 km, en het station Saigon, het belangrijkste station voor langeafstandstreinen, op 6,1 km. Busstation Miền Đông (Bến Thanh) ligt op 1000 m van het hotel en treinstation Bình Triệu op 1 km. De luchthavenshuttle van het hotel is een betaalde service, en gratis privéparkeren is op het terrein beschikbaar, al moet dat vooraf gereserveerd worden.

Voor bezienswaardigheden ligt de dierentuin en botanische tuin Ho Chi Minh op 3,7 km, het War Remnants Museum op 5,3 km en Tao Dan Park op 5,7 km, dus de meeste centrale bezienswaardigheden zijn op een taxirit afstand. Nha Rong Wharf, op 5,8 km, ligt aan de oever voor uitzicht over het water. Voor dagelijkse boodschappen ligt markt Chợ Bình Triệu op 1,3 km en Chợ Văn Thánh op 1,9 km, terwijl de bekendste markt, Ben Thanh, in District 1 ligt. Crescent Lake ligt voor een langere uitstap op 10,2 km.

  • Bến Thanh Đa
    Aanlegsteiger voor riviervaartuigen op korte wandelafstand van het hotel
    300 m
  • Công viên bờ sông Thanh Đa
    Rivierpark langs de oever van Thanh Đa
    400 m
  • Câu Tôm Ẩm Thực
    Eetgelegenheid in de buurt, een korte taxirit
    1,1 km
  • Busstation Miền Đông (Bến Thanh)
    Oostelijk busstation voor langeafstandsbussen
    1000 m
  • Internationale luchthaven Tan Son Nhat
    Belangrijkste internationale luchthaven, ten noordwesten van het centrum
    4,5 km
  • Dierentuin en botanische tuin Ho Chi Minh
    Dierentuin en tuinen voor een middag uit
    3,7 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je Ho Chi Minh City bezoekt en een uitvalsbasis met 3 sterren in Binh Thanh wilt, ten noordoosten van het stadscentrum.
  • ✓je met de auto reist: gratis privéparkeren is op het terrein, maar je moet het vooraf reserveren.
  • ✓je een terras, gratis wifi in alle ruimtes en een receptie die 24 uur per dag open is voor late aankomsten wilt.
  • ✓je een kamer met balkon wilt, wat alleen de King Room met balkon biedt.
  • ✓je vliegt naar of vanaf de internationale luchthaven Tan Son Nhat, 4,5 km verderop, en de betaalde luchthavenshuttle van het hotel wilt gebruiken.

Misschien niet, als…

  • ✕je te voet naar de belangrijkste bezienswaardigheden wilt lopen, omdat de meeste ervan vanuit Binh Thanh op een taxirit afstand liggen.
  • ✕je ontbijt in je tarief verwacht, want ontbijt is bij dit pand niet inbegrepen.
  • ✕je veel ruimte nodig hebt, want de King Room is 18 m² en de Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer 20 m².
  • ✕je een bad wilt, want de kamers zijn met een douche uitgerust.

Wat gasten zeggen

26 geverifieerde beoordelingen
7,9

Gasten geven het personeel de hoogste score, en het gratis wifi scoort het hoogst. De ligging en prijs-kwaliteitverhouding volgen, terwijl comfort en properheid het laagst scoren van de categorieën.

Gratis WiFi10,0
Personeel9,1
Ligging8,3
Prijs-kwaliteit8,1
Faciliteiten8,0
Netheid7,9
Comfort7,5

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht in Winston Hotel?

De prijs van een nacht in Winston Hotel hangt af van het seizoen, het kamertype en je data, dus er geldt geen vaste prijs. Bekijk het actuele tarief bij onze boekingspartners voor de nachten die je in gedachten hebt.

Hoe kom ik bij Winston Hotel?

Winston Hotel ligt in het gebied Thanh Đa van Binh Thanh, en busstation Miền Đông (Bến Thanh) ligt op ongeveer 1000 m. De luchthavenshuttle is een betaalde service, en de internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 4,5 km van het hotel. Gasten die met de auto komen, kunnen het gratis privéparkeren op het terrein gebruiken, maar dat moet vooraf gereserveerd worden.

Wat is er in de buurt van Winston Hotel?

Winston Hotel ligt dicht bij het rivierpark Công viên bờ sông Thanh Đa, op 400 m, en de eetgelegenheid Câu Tôm Ẩm Thực, op 1,1 km, met de restaurants Dương Tử Giang en Ba Trí op 50 m. Verder weg ligt de dierentuin en botanische tuin Ho Chi Minh op 3,7 km, het War Remnants Museum op 5,3 km en Tao Dan Park op 5,7 km. Markt Chợ Bình Triệu ligt op 1,3 km.

Welke kamertypes heeft Winston Hotel?

Winston Hotel heeft drie kamertypen. De King Room, 18 m² groot, heeft een groot king size bed, en de Deluxe tweepersoonskamer of twinkamer, 20 m² groot, heeft een extra groot super-king size tweepersoonsbed. De King Room met balkon heeft ook een extra groot tweepersoonsbed en is het enige type met een balkon. Alle drie hebben een privébadkamer en bieden plaats aan maximaal twee gasten.

Heeft Winston Hotel een luchthavenshuttle?

Ja, Winston Hotel biedt een luchthavenshuttle, die betaald is en niet gratis. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt 4,5 km van het hotel, en de kosten van de shuttle staan los van het kamertarief.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Winston Hotel?

Inchecken bij Winston Hotel kan vanaf 14:00, en uitchecken is om 12:00. De receptie is 24 uur per dag bemand, dus gasten die buiten de gebruikelijke tijden aankomen, kunnen nog steeds worden ingecheckt.

Heeft Winston Hotel gratis wifi?

Ja, wifi is beschikbaar in alle ruimtes van Winston Hotel en is gratis. De verbinding dekt de kamers, het terras en de gemeenschappelijke ruimtes, zodat gasten het hele verblijf verbonden blijven.

Winston Hotel · Foto’s (16)
7,9 Goed26 beoordelingen
Prijzen bekijken